Close

Puzzle, piškvorky 2022

Březen 10, 2022

pexeso

Puzzle je oblíbená skládačka vhodná pro všechny věkové kategorie. Rozvíjí logické myšlení, pozornost, paměť, představivost i jemnou motoriku. Naše školní soutěž ve skládání puzzle se  uskutečnila ve čtvrtek 3. 2. 2022. I. třída se rozdělila na dvě skupiny – žáky prvního ročníku a žáky 2. a 3. ročníku. Obě kategorie soutěžily ve skládání ručních i počítačových puzzle. 1. ročník skládal obrázky z 12 kusů, 2. a 3. ročník z 24 kusů. Celkovým vítězem 1. ročníku se stal Johnny Mirga, vítězem 2. a 3. ročníku se stala Marie Mirgová. IV. a V. třída se přemístila do počítačové učebny, kde žáci sestavovali pomocí dotykové obrazovky obrázky rozdělené na 35 částí. Na 1. místě se umístil Radek Fečo (7. ročník), 2. skončila Samantha Gažíková (4. ročník), 3. místo patřilo Stefanii Mižikárové (5. ročník).  Žáci IV. a V. třídy soutěžili rovněž v piškvorkách. Tato zábavná strategická hra měla u dětí velký úspěch, o konečném pořadí rozhodla až závěrečná bitva.  ročník                                                                            Zábavné dopoledne se dětem moc líbilo. Už se všichni těšíme na další obdobné zápolení žáků naší školy.

Mgr. Hana Jarmerová

pexeso pexeso