Close

Okresní kolo chlapců ve stolním tenise

Duben 16, 2019

Dne 5. dubna  2019 se v Základní škole Sladovní ul. V Kojetíně uskutečnilo již tradiční Okresní kolo ve stolním tenisu chlapců okresu Přerov. Zúčastnila se ho 4 čtyřčlenná družstva ze speciálních škol z Přerova, Lipníka, Hranic a  Kojetína. Hrálo se ve 4 skupinách, nejlepších 8 hráčů postoupilo do velkého finále, dalších 8 hráčů hrálo soutěž útěchy. Chlapci předvedli skvělé výkony a znovu potvrdili svoji hráčskou úroveň, která je srovnatelná s nejlepšími hráči v republice.                                                     Celkové vítězství si odnesl  Justin Čuri z Kojetína, 2. místo vybojoval  Armando Mazaník z Přerova. Třetí příčku obsadil Josef Pačaj taktéž z Přerova. Soutěž družstev vyhráli chlapci z Přerova.

Těm, kteří v letošním školním roce ukončí povinnou školní docházku, přejeme, aby se jim i nadále dařilo v učebních oborech i ve sportu. A otevírá se tak příležitost pro mladší spolužáky, kterým přejeme, aby se jim podařilo navázat na dobré sportovní výkony svých starších kamarádů.