Close

Školní a okresní kolo lehkoatletického čtyřboje

Květen 24, 2018

Ve středu 9. května se na naší škole uskutečnilo školní kolo lehkoatletického čtyřboje. Žáci 4. – 9. ročníku soutěžili ve skoku dalekém, hodu kriketovým míčkem, v běhu na 60 metrů a závěrečnou disciplínou byl běh na 1500 m (hoši) a 800 m (dívky.)

Vítězové školního kola:

Kategorie dívek

1.       Csocsová Dominika

2.       Csocsová Monika

3.       Čuriová Agnesa

Kategorie chlapců

1.       Csocso Marian a Mižikár Oliver

2.       Svoboda David

Dne 18. května se žáci  základní školy zúčastnily okresního turnaje v lehkoatletickém čtyřboji v Hranicích na Moravě. Naši školu reprezentovali Svoboda David, Csocso Marian, Čuri Justin, Džugová Paulína, Csocsová Monika a Džugová Simona. V silné konkurenci žáků škol z Hranic, Lipníka a Přerova obsadili naši žáci 4. místo. Všem zúčastněným chci poděkovat za vzornou reprezentaci naší školy.

 Dufková Radka